Генічеський район зустрів учасників мотопробігу за єдність України

Дата: 31.07.2018

28 липня до учасників всеукраїнського патріотичного мотопробігу приєдналися волонтери, представники місцевого самоврядування, Херсонського регіонального меджлісу кримських татар, керівництво районної влади, активісти та небайдужі мешканці Генічеського району. Безпечне супроводження колони учасників мотопробігу здійснювали підрозділи патрульної поліції, які дислокуються на території району.

Мотопробіг стартував 23 липня з м. Ужгорода Закарпатської області та фінішував 28 липня 2018 року у м. Запоріжжя. Метою акції є демонстрація територіальної цілісності України та єдності її багатонаціонального та поліконфесійного суспільства. Учасниками мотопробігу використовували державні прапори України та кримськотатарські національні прапори.

Меджліс кримськотатарського народу та Генічеська районна державна адміністрація підтримали цю ініціативу та сприяли її проведенню.

Відділ організаційної роботи та з
питань внутрішньої політики
апарату РДА (фото