ФЛЕШМОБ ЗА ЛЕГАЛЬНУ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ ПРОВЕЛИ У М.ГЕНІЧЕСЬКУ

Дата: 30.07.2018

30 липня 2018 року у центрі м.Генічеська працівники Генічеського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області провели флешмоб на тему “Генічани — за легальну заробітну плату”. Мета флешмобу — спонукати підприємців — роботодавців легалізувати заробітні плати найманих працівників. Адже заробітна плата в “конвертах” не несе за собою ніяких гарантій соціального захисту громадян. Під час флешмобу працівники Пенсійного фонду інформували пересічних громадян про необхідність офіційного працевлаштування, розповсюджували буклети та інформаційні листівки, запропонували зареєструватись на веб-порталі Пенсійного фонду України з метою контролю за нарахованою заробітною платою та сплатою єдиного соціального внеску.

За інформацією Генічеського відділу обслуговування громадян ГУПФУ в Херсонській області