Юна генiчанка серед переможцiв на музичному конкурсi

Дата: 09.07.2018

З 1 по 4 липня в місті Кам’янець-Подільський проходив Міжнародний багатожанровий творчий фестиваль-конкурс «Квітка на камені». У ньому  брали участь діти та дорослі, які представили свою виконавську майстерність в номінаціях: «Вокал», «Хореографія», «Інструментальна музика», «Композитори-виконавці», «Театральне  мистецтво» та інші. Фестиваль проходив при підтримці мера міста, відділу культури Кам’янець-Подільської міської ради, готельно-туристичного комплексу «Ксенія» та фестивальної агенції Алевтини Броннікової з міста Харків.

 На цей мистецький захід приїхало понад 300 учасників з різних міст України. Їх творчі здібності оцінювало журі,  до складу якого увійшли народні артисти та заслужені  діячі мистецтв України. Дуже приємно, що саме вони відмітили  майстерність учениці Генічеської ШЕВ Лебедєвої Юлії (викладач Лебедєва Є.Г.) та вручили їй диплом за І місце в номінації «Фортепіано».

Разом з конкурсною програмою проводилися цікаві майстер-класи. Організатори мистецького заходу запропонували учасникам екскурсії та активний відпочинок в унікальному місті Кам’янець-Подільський, яке займає третє місце після Києва та Львова за кількістю пам’яток старовини і культури. Саме тут розташовано заповідник «Кам’янець», який увійшов до «7 чудес України». На протязі трьох фестивальних днів панувала творча атмосфера . Діти та дорослі отримали подарунки й багато приємних вражень від спілкування з новими друзями.