У цьому році в Україні День Національної поліції відзначали 4 липня.

Дата: 06.07.2018

У цьому році в Україні День Національної поліції відзначали 4 липня. Його запроваджено згідно з Указом Президента від 4 квітня 2018 року. Третю річницю створення Національної поліції України відсвяткували і у Генічеську. У залі Генічеської школи естетичного виховання зібралися правоохоронці, які працюють в Генічеському ВП ГУНП в Херсонській області й відділі патрульної поліції в АР Крим та місті Севастополі Департаменту патрульної поліції. Їх з професійним святом привітали: начальник Генічеського ВП ГУНП в Херсонській області, полковник поліції Андрій Лещенко, перший заступник голови Генічеської РДА Олексій Сищенко, заступник голови Генічеської районної ради Віктор Краєвий та секретар міської ради Юрій Кукса. Усі вони зазначили, що таке свято мусить бути, адже поліцейські повинні відчувати увагу до себе щодня. Бо саме вони стають на захист людей,  коли у них стається біда.  У святковий день, було відзначено заслуги правоохоронців перед громадою та державою й вручено грамоти та подяки кращим поліцейським.

Усі присутні хвилиною мовчання  вшанували пам’ять за загиблими військовими та поліцейськими, які  поклали свої життя відстоюючи  цілісність України  на сході нашої держави, закон та правопорядок.

Напевно, немає іншої такої професії, яка вимагала б стільки витримки, мужності, самовідданості і постійної готовності прийти на допомогу до тих, хто потребує захисту. І навіть в святковий день  поліцейські  знаходилися на посту. Сучасні поліцейські – це молоді, енергійні та перспективні фахівці , які приносять користь  людям і суспільству.

У цей день свою творчість поліцейським подарували: Андрій Корхут (Генічеський РБК), Олена Скотнікова (Червоний СБК), Ольга Ульченко (Новоолексіївський СБК), Вікторія Гаркуша (Генічеське ПТУ №27), Катерина Колбасова (Азовський СБК).

Організаторами заходу виступили: Генічеський  ВП ГУНП в Херсонській області, Генічеська ШЕВ при підтримці Відділу культури Генічеської РДА та КП «Міська кіномережа».