Впровадження програми психо – соціальної підтримки вразливих категорій населення

Дата: 05.07.2018

21 червня в приміщенні Генічеської районної організації Червоного Хреста відбулася зустріч тимчасово переміщених осіб із сходу України. Ця зустріч стала можливою  в рамках впровадження Червоним Хрестом України програми психо – соціальної підтримки вразливих категорій населення. Участь у цьому заході взяло 21 особа, в тому числі 4 дитини.

На порядку денному 2 питання:

1. Зустріч із психологами з питань адаптації в екстремальних умовах .
  2. Майстер – клас з декупажа.

Психологи Горянцева Анастасія Сергіївна та Белік Марія Олександрівна самі зі сходу України. У зв’язку зі збройним конфліктом вимушені були переїхати в місто Генічеськ. Між ними та слухачами відразу встановився контакт. Вони добре розуміли один одного. В ході знайомства учасники торкалися проблем, які їм приходиться долати. Основні: відсутність житла та постійної роботи. Майже всі не мають роботи відповідно своєї освіти. Їм подобається наше місто і відношення генічан до переселенців. Частина учасників виразили бажання в подальшому своє життя пов’язати з Генічеськом. Розмова була відверта і цікава. Та основне – це те, що земляки були разом. Вирішили зустрічі з психологами продовжити.

Майстер – клас по декупажу провела Коняхіна Тамара Миколаївна – волонтер. Майстриня показала свої роботи. Учасників зустрічі вони зацікавили. Не всіх, але більшість, в тому числі і дітей. Вчилися технології декупажа по виготовленню картин із підручного матеріалу. Також було виявлено бажання взяти участь в майстер – клас з інших напрямків творчої роботи. Виявилось, що в Тамара Миколаївна може навчити різним напрямкам, вона фахівець з багатьох видів творчих уподобань, так і самі учасники.

По завершенню зустрічі всі учасники пригощалися абрикосами, які принесла майстриня зі свого саду, чаєм, печивом, цукерками, зефіром, яке надала обласна організація Червоного Хреста в рамках програми.

За інформацією Генічеської районної
організації Херсонської обласної