Семінар – навчання голів та секретарів виконкомів Генічеської міської, селищних та сільських рад Генічеського району

Дата: 27.06.2018

Сьогодні в залі засідань районної державної адміністрації під головуванням керівника апарату Районної державної адміністрації О. І. Стадник проведено семінар – навчання голів та секретарів виконкомів міської, селищних та сільських рад з питань:

1. Про вжиття організаційних заходів з виконання делегованих повноважень державної виконавчої влади в сфері соціально – економічного і культурного розвитку, житлово-комунального господарства та торговельного обслуговування.

Інформує: Бінько Наталя Олександрівна – начальник Управління економічного розвитку районної державної адміністрації

1. Нове у призначенні пенсій у 2018 році.

Інформує: Лашко Олена Вікторівна – заступник начальника Генічеського відділу з обслуговування громадян (сервісного центру) Головного Управління Пенсійного фонду України в Херсонській області

1. Нові правила нарахування житлових субсидій з травня 2018 року.

Інформує: Руденко Зоя Георгіївна – начальник відділу прийняття рішень щодо надання всіх видів соціальної допомоги управління соціального захисту населення районної державної адміністрації

1. Про виконання постанови Кабінету Міністрів України №877 від 15.11.2017 року „ Про затвердження Порядку та умов надання у 2017 році субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам та будівництво/ капітальний ремонт/ реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/ придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно –кошторисної документації” із змінами, внесено згідно з Постановою КМУ № 300 від 18.04.2018 року.

Інформує: Ружанська Катерина Олександрівна – начальник відділу служби у справах дітей райдержадміністрації

Відділ організаційної роботи
та з питань внутрішньої політики апарату Генічеської РДА