Сьогодні відбулося чергове засідання колегії Генічеської районної державної адміністрації

Дата: 27.06.2018

Сьогодні відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Олександра Воробйова , на якому було розглянуто наступні питання:

1. Про стан виконання у районі заходів щодо виконання районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ – інфекції/ СНІДу на 2015-2018 роки.
  2. Про забезпечення дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з числа дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, соціальним житлом, необхідністю створення в районі соціальних гуртожитків.

Протокольно:

1. Про стан дотримання законодавства про працю страхувальниками Генічеського району

відділ організаційної роботи
та з питань внутрішньої політики апарату Генічеської РДА