«Школа молодого політика» в Генічеському районі

Дата: 14.06.2018

Міжнародний Республіканський Інститут (IRI), за підтримки Агентства Сполучених Штатів з Міжнародного Розвитку (USAID) реалізує проект програми  «Школа молодого політика» віком від 15 по 17 років  з Херсонської області.

Мета програми «Школа молодого політика» – підготовити випускників шкіл до активної участі в свої громадах та політичній діяльності. Надихнути та надати основні інструменти лідерства для виховання ефективних політичних лідерів націлених на розвиток своїх міст та регіонів України.

У рамках програми школи 13-14 червня у Генічеському районі проходить  дводенний  навчальний семінар, який відвідав, прочитав лекцію «Політичний лідер як найвища посадова особа у політичному, суспільному житті» і поспілкувався з учасниками – майбутніми активними молодими лідерами голова Генічеської районної державної адміністрації Олександр Воробйов

За інформацією
Генічеської районної державної адміністрації