Про забезпечення органів місцевого самоврядування податковою інформацією щодо податкового боргу з місцевих податків

Дата: 12.06.2018

Державна фіскальна служба України, керуючись нормами пп.77 п.4 та п.п. 7-8, 10 п.5 Положення про ДФС України, затвердженого постановою КМУ від 21 травня 2014 року № 236, зважаючи на зростання кількості запитів органів місцевого самоврядування, які в межах власних повноважень приймають рішення про встановлення місцевих податків, про отримання інформації про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, повідомляє.

Питання оприлюднення інформації про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, у тому числі й з місцевих податків врегульовано п.35.4 ст.35 Податкового кодексу України, з дотриманням вимог Порядку формування і оприлюднення інформації щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.02.2015 № 67 «Про затвердження форм інформації щодо сплати податків суб’єктами природних монополій та суб’єктами господарювання, які є платниками рентної плати за користування надрами; інформації щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, та порядку їх оприлюднення».

Передбачено, що інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, суми податкового боргу в розрізі платежів та територіальних органів, щомісячно оприлюднюється на офіційному сайті (веб-порталі) ДФС України у підрозділі «Динаміка податкового боргу» розділу «Показники роботи» розділу «Діяльність» Головного порталу за адресою:

З метою забезпечення співпраці між територіальними органами ДФС та органами місцевого самоврядування, які в межах власних повноважень приймають рішення про встановлення місцевих податків, пропонуємо повідомляти зацікавлену сторону про вказане джерело публічної податкової інформації.

За інф. Генічеської ОДПІ
ГУ ДФС у Херсонській області