Дата: 12.06.2018

12 червня 2018 року заступник голови Генічеської районної державної адміністрації Гульнара Бекірова і представники структурних підрозділів  районної державної адміністрації  в  рамках  робочого процесу відвідали літні табори з денним перебуванням дітей – літні мовні школи культурно – мистецького спрямування на базі закладів загальної середньої освіти району, а саме:

Діти, які відпочивають у  літніх таборах з денним перебуванням, долучилися до участі у обласній акції «Цілющий чай для українського солдата». Зібрані їх руками трави для цілющих чаїв по закінченню відпочинку у таборах будуть передані військовим нашого району і області.

За інформацією

Генічеської районної державної адміністрації