12 червня 2018 року Генічеський район відвідав з робочим візитом народний депутат України Чумак Віктор Васильович.

Дата: 12.06.2018

12 червня 2018 року Генічеський район відвідав з робочим візитом  народний депутат України Чумак Віктор Васильович.

Під час візиту він зустрівся з представниками сторін бізнес-конфлікту, який триває декілька років між Херсонським підприємцем Пуделко Ю. та Генічеським підприємцем Галичем С. стосовно двох земельних ділянок на яких розташовані термальна свердловина та відведені  ділянки  під дачний кооператив, у якому кількість участків у 1,5 рази менша за чисельність членів кооперативу залучених  сторонами конфлікту для вирішення спірного питання.

Зазначеному конфлікту сторони намагаються надати починаючи від релігійного забарвлення та закінчуючи національним.

На одній із зустрічей, проведених депутатом, був присутній перший заступник голови Генічеської районної державної адміністрації Олексій Сищенко.

Генічеська районна державна адміністрація сподівається, що такий відомий політик, громадський діяч, фахівець з питань юриспруденції, не долучиться до жодної із сторін, а допоможе в вирішенні питання діючи виключно у правовому полі.

За інформацією

Генічеської районної державної адміністрації