Відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 11.06.2018

З 05 по 10 червня 2018 року на базі дитячого табору «Ювілейний» с. Красне Скадовського району відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). На змагання прибули 23 рої з усіх районів та міст області.  Генічеський район представляв рій «Азов» Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області.  Близько двох сотень учнів облаштували наметові містечка, де протягом шести днів рої змагалися у знаннях з історії козацтва та сучасних Збройних Сил України, вмінні влучно стріляти, виконувати стройові вправи, долати смугу перешкод, орієнтуватися на місцевості  за допомогою компасу, вміння керувати роєм, виконувати стройову пісню.

Свіже морське повітря, добре харчування сприяли гарним результатам. Рій «Азов» довів спроможність конкурувати у стрілецькій вправі з кращими, учень Заїченко Юрій був найвлучнішим у стрільбі. Ройова Зверяк Євгенія та рій «Азов» нагороджені грамотами  командира військової частини м. Херсон за найкраще виконання обов’язків ройового та виконання стройових вправ у складі рою та грамотою голови ГО «Товариство воїнів-учасників, ветеранів АТО» А. Марчука. У змаганні «Рятівник» І місце посів джура Намесник Денис, якого відзначили грамотою та подарунком начальника ГУ ДСНС України у Херсонській області  С.М. Чорного.

У змаганнях «Впоряд»,   «У колі друзів», «Таборування»  рій виборов три  призові ІІІ місця, а також у конкурсі стіннівок – ІІІ місце, отримавши численні грамоти та медалі.

Протягом шести днів учні не тільки змагалися, але й вчилися та відпочивали, проводили майстер-класи з пожежної безпеки, надання першої медичної допомоги, знання стрілецького озброєння та бойової техніки.

За підсумками шести днів змагань рій «Азов» посів загальнокомандне  п’яте місце в області та увійшов до п’ятірки найкращих учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Вітаємо рій «Азов» Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області з гарними показниками у грі! Бажаємо подальших яскравих перемог!

За інформацією відділу освіти