Консультують фахівці ГУ ДФС у Херсонській області

Дата: 16.04.2018

24 квітня 2018 року об 1100 год. заплановано проведення семінару для платників податків Генічеської ОДПІ Головного управління ДФС у Херсонської області за участі керівного складу Головного управління ДФС у Херсонській області.

Тема семінару: „Новозміни у податковому законодавстві для юридичних осіб: податок на додану вартість, майнові податки, єдиний податок, туристичний збір. Використання РРО – проведення перевірок готівкових розрахунків, типові порушення. Особливості декларування доходів громадян, отриманих у минулому році”.

Місце проведення заходу: смт. Новотроїцьк, вул. Соборна, 73 (актовий зал Новотроїцької районної ради).

Запрошуються платники податків Генічеського, Іванівського, та Новотроїцького районів Херсонської області.

ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ КУЩОВОГО СЕМІНАРУ ДЛЯ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ТА ПРЕДСТАВНИКІВ ГРОМАДСЬКОСТІ

Відкриття семінару.

1. Децентралізація бюджетів місцевих громад – соціально – економічний добробут мешканців Херсонщини. Особливості реформування місцевих податків і зборів відповідно до Податкового кодексу України.

2. Про роботу системи моніторингу відповідності податкових накладних критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних в ЄРПН.

3. Особливості справляння податку на прибуток та єдиного податку.

4. Справляння місцевих податків та зборів (плата за землю, податок на майно, відмінне від земельної ділянки, туристичний збір, єдиний податок з юридичних осіб).

5. Використання підприємцями РРО відповідно до вимог Закону України від 06.07.1995 №265- 95/ВР „Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”, проведення перевірок готівкових розрахунків, типові порушення касової дисципліни.
контролю за готівковими розрахунками управління аудиту ГУ ДФС у Херсонській області.

6. Особливості декларування доходів громадян, отриманих у минулому році.

7. Відповіді на запитання. Обговорення проблемних питань. Неформальне спілкування. Надання індивідуальних консультацій.