У Генічеській школі естетичного виховання привітали жінок зі святом весни

Дата: 07.03.2018

6 березня творчі чоловіки Генічеського району привітали жінок зі святом весни та краси. Вони подарували тендітній половині людства незвичайний букет, зібраний з чарівної музики та пісень. Такі концерти в Генічеській ШЕВ стали вже традиційними і кожен рік, напередодні 8 березня, чоловіки вражають жінок своїми сюрпризами.

Теплими і доброзичливими були привітання від голови Генічеської РДА Олександра Воробйова, заступника голови Генічеської районної ради Віктора Краєвого та архітектора міста Генічеськ Сергія Олешка.

А справжню святкову атмосферу створювали: директор Новоолексіївської ШЕВ Юрій Непомящій, викладачі Риковської ШЕВ – Олександр Кіт і Євген Сємилєтов, концертмейстер Віталій Гетьман, вокальний ансамбль «Тоніка» Генічеської ШЕВ та його солісти – Ілля Черчевич і Владислав Немитов, народний естрадний оркестр «Генічеськ» РБК під керівництвом Руслана Кадирова. З великим задоволенням усі присутні під супровід баяну співали разом з Анатолієм Супруновим улюблені багатьма поколіннями пісні.

У цей день не залишилися без уваги і жінки , які відсвяткували свій День народження на початку березня. Серед них – художниця Галина Малета, вихователь гуртожитку ПТУ №27 Людмила Півень, учасниця творчого об`єднання «Ветеран» РБК Ольга Панькіна, завідувач оркестрового відділу Генічеської ШЕВ Людмила Сердюк, бухгалтер стадіону «Будівельник» та Генічеської спортивної школи Галина Сандлер. Представники районної і міської влади вручили їм подарунки з побажаннями здоров’я, миру, злагоди та щастя.

Запам’яталися усім і чудові ведучі – Владислав Немитов та Дмитро Каунов. На згадку про свято жінки отримали солодкі подарунки від чоловіків ГО «Патріот». Усі присутні дякували організаторів заходу – Відділ культури Генічеської РДА, Генічеську ШЕВ та талановитих музикантів за подароване свято.

Тож нехай кожен день наших жінок буде сповнений сонця, дарує їм радість, творчу наснагу, приємні несподіванки, любов, добро і благополуччя!

За інформацією Генічеської школи естетичного виховання