У Генічеській районній центральній бібліотеці відбулася зустріч з місцевим письменником В.Піхулею

Дата: 07.03.2018

В рамках відзначення Дня письменника 02 березня 2018 року у Генічеській районній центральній бібліотеці пройшла цікава та пізнавальна зустріч «За сторінками книги «Генічеськ і генічани» працівників центральної районної бібліотеки, районної дитячо-юнацької бібліотеки, членів районного хору ветеранів війни і праці та читачів бібліотеки з Віталієм Михайловичем Піхулею, лікарем-психотерапевтом, краєзнавцем, талановитим художником та просто дивовижною багатогранною людиною. В його художніх роботах відображається місцевий колорит та надзвичайна краса нашого морського краю. Гортаючи сторінки книги «Генічеськ і генічани», учасники заходу поринули у минуле нашого рідного міста. Сам автор обмовився, що хотів не стільки розповісти, скільки показати унікальні історичні фотодокументи рідного краю.

За інформацією Генічеської районної центральної бібліотеки