У Генічеську пройшов VІІІ Відкритий дитячий музичний фестиваль-конкурс «Зимові візерунки»

Дата: 07.12.2017

Яскравою подією в культурному житті Генічеського району став VІІІ Відкритий дитячий музичний фестиваль-конкурс «Зимові візерунки». Він проходив 1-3 грудня в залі Генічеської ШЕВ і зібрав понад 340 учасників з 25 навчальних закладів. У цьому році своє музичне і вокальне мистецтво представили солісти, ансамблі та оркестри з Херсонської, Запорізької областей і міста Суми.

На протязі трьох днів панувала творча атмосфера, учасники підтримували один одного, а викладачі обмінювалися досвідом. Майстер клас за темою: «Академічний репертуар в молодших класах» провела викладач-методист ЦК «Сольний спів» КВНЗ «Херсонське музичне училище» ХОР Данута Ємельян. Оцінювали конкурсантів заслужені артисти України, провідні спеціалісти в сфері музичного мистецтва, викладачі вищих навчальних закладів. Кожен з них усім бажаючим надав поради, як удосконалити виконавське мистецтво учнів. Приємно було бачити у залі музикантів, які ще маленькими вперше виходили на цю сцену, а зараз перемагають на престижних конкурсах.

Незабутні враження залишилися від цього мистецького заходу у голови Генічеської РДА Олександра Воробйова та начальника відділу культури Генічеської РДА Вікторії Сухорукової, які дякували організаторів за свято музики. Вони підкреслили, що у нашої держави є майбутнє, коли росте таке інтелектуальне і обдароване молоде покоління. Учасникам народних ансамблів і оркестрів, які стали переможцями, були вручені подарунки від Генічеської РДА, районної та міської рад, відділу культури районної державної адміністрації, спонсорів. А Михайленко Тарас, юний баяніст з міста Суми, на згадку про наш край, отримав авторську роботу від Почесного громадянина міста, письменника, поета та фотохудожника Олександра Прихненко. Його фотоальбоми, які подарували членам журі та учасникам конкурсу, будуть сприяти популяризації Генічеська та Арабатської стрілки.

У присутніх залишилось багато приємних вражень від цього мистецького свята. Вони висказали надію, щоб фестиваль-конкурс проходив не тільки взимку , а ще і влітку. Виконавчий директор VІІІ Відкритого дитячого музичного фестивалю-конкурсу «Зимові візерунку» Тетяна Захарченко подякувала всім, хто подарував дітям і дорослим незабутні хвилини спілкування з прекрасним і новорічний настрій.

Кожен з учасників отримав сертифікат, буклет та солодкі подарунки, а переможці чашки з логотипом конкурсу, новорічні шари ручної роботи та солодощі.

Колектив Генічеської ШЕВ дякує за підтримку VІІІ Відкритого дитячого музичного фестивалю-конкурсу «Зимові візерунку»: комунальну установу «Обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв» Херсонської обласної ради, Генічеську РДА, Генічеську районну та міську ради, відділ культури Генічеської РДА і постійних спонсорів: депутата Херсонської обласної ради, директора фермерського господарства «Время» Валерія Черкашина , заслуженого працівника сільського господарства, депутата Генічеської районної ради, директора ТОВ «Дніпро» Олександра Кістечка, депутата районної ради, керуючого фермерським господарством «Даяна» Миколу Ніколенко, а також фотохудожника Олександра Прихненко, художника Володимира Шпака, місцеву майстриню Інну Голбай.

На фестивалі було багато переможців у різних номінаціях.

Попереду музикантів та вокалістів очікують нові конкурси і кропітка підготовка до них.

За інформацією відділу культури Генічеської РДА