УВАГА!!!

Дата: 14.11.2017

Звертаємося до всіх редакторів та адміністраторів Інтернет-ресурсів, сайтів, районних засобів масової інформації. У разі отримання Вами будь-якої інформації про негативної роботу відділів або структурних підрозділів Генічеської районної державної адміністрації, перевіряти достовірність фактів перед публікацією їх на сторінках ваших видань. Керівництво району завжди готово до відкритого діалогу зі своїми громадянами та представниками ЗМІ для надання їм повної та достовірної інформації з будь-яких проблемних питань.

Звертаємо Вашу увагу на те, що лише одна негативна думка, однієї необізнаної людини, або свідомого провокатора може неминуче призвести до виникнення негативних факторів у нашому прикордонному районі.

Нагадуємо, що відповідно до Кодексу етики українського журналіста: Повага до права громадськості на повну та об’єктивну інформацію про факти та події є найпершим обов’язком журналіста.

Журналісти та редактори повинні здійснювати кроки для перевірки автентичності усіх повідомлень, відео- та аудіоматеріалів, отриманих від представників загалу, фрілансерів, прес-служб та інших джерел.

Факти, судження та припущення мають бути чітко відокремлені одне від одного. Неприпустимим є розповсюдження інформації, що містить упередженість чи необґрунтовані звинувачення.

Точки зору опонентів, в тому числі тих, хто став об’єктом журналістської критики, мають бути представлені збалансовано. Так само мають бути подані оцінки незалежних експертів.