Генічеська районна державна адміністрація повідомляє

Дата: 14.11.2017

Недостовірна, неповна або упереджена інформація, яка періодично розміщується на сторінках в соціальних мережах, стосовно виплат всіх видів соціальних державних допомог, відрізняється від реальних фактів та дестабілізує ситуацію в нашому суспільстві, що призводить до соціальної напруги серед незахищених, малозабезпечених верств населення Генічеського району.

Відповідно цього, у черговий раз повідомляємо, що державні допомоги призначаються відповідно до постанов Кабінету Міністрів України. Термін призначення державних допомог складає 10 робочих днів, якщо до заяви додано всі необхідні документи. Контроль та відпрацювання допомог на відомості для виплат здійснюється Херсонським центром по нарахуванню та виплаті державних допомог. У зв’язку з віддаленістю виплатного Центру від Генічеська, термін від призначення до виплати допомоги може складати від 30-60 днів. При цьому виплати здійснюються з дати призначення незалежно від дати початку виплат.

Станом на 13 листопада 2017 року всі державні допомоги, які включені до виплатних відомостей, профінансовано в повному обсязі. Заборгованість відсутня. Виплата державних допомог здійснюється з 04 по 25 число кожного місяця, їх фінансування залежить від надходження коштів з державного бюджету. Конкретно встановлених дат виплат законодавством України не передбачено.