Відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення у районі 26-ї річниці незалежності України

Дата: 10.08.2017

Сьогодні, 10 серпня відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення у районі 26-ї річниці незалежності України, в якому прийняли участь співголова оргкомітету, перший заступник голови районної державної адміністрації Олексій Сищенко, співголова оргкомітету, заступник голови районної ради Віктор Краєвий, представники міської ради, керівники управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації, прикордонної служби, громадськості.

У ході наради визначено відповідальних осіб, узгоджено основну концепцію проведення заходів. Зокрема, напередодні свят заплановано заходи з благоустрою районного центру та населених пунктів району, упорядкування об’єктів культурної спадщини, пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань загиблих воїнів Також акцентовано увагу присутніх на забезпеченні святкового оформлення районного центру та інших населених пунктів району, насамперед, встановлення державних прапорів на будівлях і територіях адміністративних установ, організацій, підприємств. У музейних закладах району вже оформлено тематичні експозиції, у клубних та бібліотечних закладах – проводяться інформаційно-просвітницькі заходи, пов’язаних з історією українського державотворення, боротьбою українського народу за незалежність та територіальну цілісність своєї держави, демократичний вибір України, а також заходів з виховання у громадян патріотизму, поваги до державних символів України. В рамках затвердженого плану заходів заплановано провести урочистості до Дня Державного Прапора України, «парад вишиванок» у місті Генічеськ, святкову концертну програму з нагоди 26-ї річниці Акта проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року із врученням Почесних грамот і Подяк керівництва району та міста, змагання.

При обговоренні членами організаційного комітету надано конкретні пропозиції щодо проведення святкових заходів. За підсумками наради дано відповідні доручення щодо належної організації запланованих заходів.

Автор: Світлана Шворак,

відділ організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату РДА