У місті Генічеськ завершився шаховий турнір

Дата: 10.08.2017

9 серпня на базі художнього салону районного будинку культури відбулося закриття 29 Міжнародного шахового фестивалю «Азовська хвиля -2017», присвяченого пам’яті Віктора Ларіна і Меморіалу двічі Героя Радянського Союзу, льотчика – випробувача Амет-Хан Султана, які проводилися за підтримки РДА, районної та міської рад.

В змаганнях взяли участь близько 120 шахматистів з України та Білорусі. Переможців нагородили медалями, грамотами, кубками та грошовими преміями.

Учасників турніру вітали: заступник голови районної державної адміністрації Гульнара Бекірова, заступник голови районної ради Віктор Краєвий, голова Генічеської міської ради Олександр Тулупов, представник регіонального Меджлісу кримських татар та Генічеська філія громадської організації «Земляцтво кримських татар» Сєліме Аблязова.

Головний суддя змагань Оксана Хорошавіна назвала переможців і висловила надію на те, що цей турнір за підтримки місцевої влади буде розвиватися і збирати ще більшу кількість шанувальників і любителів шахів.

Автор: Марина Явтушенко

відділ організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату РДА