Відбулася сесія районної ради

Дата: 09.08.2017

Участь у роботі сесії взяли голова райдержадміністрації Олександр Воробйов, голови місцевих рад, депутат Херсонської обласної ради Галина Толубець, заступники голови райдержадміністрації, представники правоохоронних органів, керівники структурних підрозділів РДА та начальники управлінь.

У ході роботи сесії розглядались такі питання, як перевезення пільгових категорій громадян, медичне забезпечення ліками, ремонт одного із відділень у ЦРЛ, виконання районної програми оздоровлення та відпочинку дітей улітку на період 2016-2020 років, про надання права бути орендодавцем, забезпечення шкіл району українськомовними підручниками, поліпшення житлових умов сільського населення «Власний дім» на 2012-2020 роки у Генічеському районі, про встановлення п’ятиденного робочого тижня для КЗ «Генічеський ЦПМСД», та інші питання. Загалом у порядку денному запропонували розглянути 24 питання.

Автор: Марина Явтушенко,

відділ організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату РДА