Досягнення ансамблю скрипалів «Гонджелер»

Дата: 14.06.2017

У цьому навчальному році в Риковській ШЕВ із  двох  яскравих  ансамблів  “Веселі  нотки”  (учні молодших класів) та “Чарівні  скрипки”  (учні старших класів ) було створено ансамбль  скрипалів  « Гонджелер»  (керівник С.Е. Кєшфедінова, концертмейстер  Набока Н.Д.) . У ансамблі  10 учнів  від  7  до  16  років, які  з  великим  бажанням  та  задоволенням  грають  на  скрипках.

“Гонджелер” став відомим за межами Генічеського району завдяки участі у музичних конкурсах різного рівня.  Першим  досягненням  ансамблю  став  обласний  конкурс  “Херсонській Первоцвіт»,  на якому скрипалі  зайняли  ІІІ місце. Далі  був  Всеукраїнський  конкурс  «RONDO» і знов – почесне  ІІІ місце. А першого червня  в м. Київ  проходив Всеукраїнський   фестиваль – конкурс «Зіграємо разом: Україна»»,  де учасники ансамблю були відзначені диплом ІІІ ступеня.

Зараз  учні Риковської ШЕВ готуються до поїздки в  м. Трускавець, де з 16  по 18 червня відбудеться  ІV  Міжнародний  фестиваль-конкурс  оркестрів, інструментальних  ансамблів  і  мажореток «Яскрава симфонія Прикарпаття». На цей мистецький захід  діти поїдуть  завдяки  спонсорській   допомозі  Партизанської  селищної  ради та Галицького Олександра  Анатолійовича.

Участь в таких конкурсах дає можливість для подальшого розвитку виконавського мистецтва юних музикантів та сприяє популяризації нашого району.

За інформацією відділу культури Генічеської РДА