У Генічеську пройшов фестиваль дитячої творчості «Барви Приазов’я»

Дата: 14.06.2017

12 червня у художньому салоні районного будинку культури пройшов фестиваль дитячої творчості «Барви Приазов’я».

Його організаторами виступили районний будинок культури і Генічеський районний краєзнавчий музей за підтримки відділу культури Генічеської РДА та Генічеського міської ради.

Учасники фестивалю малювали в цьому році по трьом темам: «Генічеськ – сонячне місто», «Моя країна – Україна», «Дивовижна Японія». Свої цікаві та оригінальні роботи представили діти з пришкільних таборів району: м.Генічеська № 1, № 3, № 4, санаторна школа – інтернат, Генічеська гімназія, Новоолексіївська №2, Озерянська, Стокопанівська, Сокологірненська, Рівненська, Червона, а також вихованці студії образотворчого мистецтва «Графіка»  районного будинку культури.

При підведенні підсумків члени творчої групи довго радилися, перш ніж визначити переможців. Оцінювали дитячу творчість художники – Володимир Шпак, Олександр Булаш і Максим Проскурня, фотохудожник Олександр Прихненко, начальник відділу з питань молоді, спорту та зв’язків з громадськістю виконкому Генічеського міської ради Надія Перевертень, директор краєзнавчого музею Людмила Фролова.

Заступник голови районної державної адміністрації Гульнара  Бекірова, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів прокуратури та комунальних підприємств Ігор Смілянський, начальник відділу культури Генічеської РДА Вікторія Сухорукова, завідуюча Генічеською методичним кабінетом Генічеського районного ради Ірина Куницька та художник Олександр Булаш відзначили, що їх підкорили роботи юних художників. Вони побажали дітям розвивати свої творчі таланти, а також добре відпочити під час літніх канікул.

Підсумки конкурсу «Барви Приазов’я -2017»:

Тема: «Генічеськ – сонячне місто»

1 місце – Мірошниченко Данило (Генічеськая ЗОШ №3) та Савчак Юлія (студія образотворчого мистецтва «Графіка» РБК), 2 місце – Кушнаренко Лев і Сеітджанов Назар (Генічеська санаторна школа – інтернат), Чибічик Іван (Рівненська ЗОШ), 3 місце Звягінцева Анастасія та Ясир Гліб (Генічеська ЗОШ №1), Феногенов Григорій (Новоолексіївська ЗОШ № 2).

Тема: «Моя країна – Україна»: 1 місце – Лобач Анастасія (Генічеська ЗОШ №3) та Галка Єлизавета (Рівненська ЗОШ), 2 місце – Крупенко Дар’я (Генічеська гімназія) та Рождественський Ян (Червонопрапорна ЗОШ), 3 місце – Слишик Олександра (Стокопанівська ЗОШ) та Стельмахова Ксенія (санаторна школа – інтернат)

Тема: «Дивовижна Японія»: 1 місце – Масалкін Артем (Генічеська ЗОШ №3) та Чорноус Станіслав (Озерянська ЗОШ), 2 місце – Левенець Євгенія і Левченко Анастасія (Генічеська ЗОШ №4), Щегров Олександр (Сококлогірненська ЗОШ), 3 місце – Соколович Микита, Яременко Кирило (Генічеська ЗОШ №4), Гальченко Дана (Генічеська ЗОШ №1).

Організатори фестивалю вручили переможцям дипломи, а від міської ради та відділу культури дітям подарували сувеніри на пам’ять.

Святковий настрій створювали солісти Генічеської ШЕВ – Дар’я Жаркова і Ксенія Сергєєва.

Закінчилося заходи на позитивній ноті. Діти збирали великі пазли по картинках, відповідні темам фестивалю.

За інформацією відділу культури Генічеської РДА