Ми єдиної України діти

Дата: 13.06.2017

Мандрувати Західною Україною стало доброю традицією Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. На День захисту дітей вихованці  табору з денним перебуванням дітей – літньої мовної школи «Соняшник»  культурно-мистецького спрямування здійснили подорож мальовничими Карпатами,яка  розпочалась з культурної столиці України – Львів. У церкві Святих Ольги та Єлизавети та соборі Святого Юра запалили свічки за мир, добробут та злагоду. Побачили  найвидатніші пам’ятки міста Лева: Площа- ринок, музей зброї  «Арсенал» та  відому аптеку.

У майстерні шоколаду та карамелі діти посмакували ласощами, дізналися, як  народжується кава в копальні. Діти побували в місті Яремче – найвідомішому туристичному центрі.  Під час оглядової екскурсії ознайомилися з історією, культурою та природою цього краю. Пам’яткою гуцульської архітектури, прикрасою міста  є водоспад Пробій, який розташовано на річці Прут. Побували в Карпатському національному парку, побачили вольєри з дикими тваринами, мали можливість мандрувати стежками легендарного  Довбуша.  Здійснили незабутню подорож у Ворохту, відвідали  селище Дора та  церкву Святого пророка Іллі.

Цікавим та корисним було спілкування з однолітками. Діти ділились досвідом роботи учнівського самоврядування, розповідали  про діяльність гуртків.

Подорож була незабутня, адже   діти відвідали   дивовижний край, до якого хочеться знову повернутись.

                                                                          За інформацією відділу освіти