14 жовтня – Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва

Шановна громада! Шановне козацтво!

Вітаємо всіх вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

У світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою, відзначається національне свято – День козацтва. Ця традиція належно підкреслює велике історичне значення козацтва в боротьбі за утвердження української державності та суттєвий внесок у сучасний процес державотворення.

Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії, на славних прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців. Козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг.

Тож щиросердно зичимо всім козакам та їх родинам щастя, здоров’я, наснаги у відродженні кращих національних традицій, плідної праці на благо народу, задля світової слави України.

 

Голова районної                                                              

державної  адміністрації                                            Олександр Воробйов                                                          

                               


 

14 жовтня – День захисника України

Шановні захисники Вітчизни!

Дорогі ветерани Другої світової війни та Збройних сил України!

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, згідно Указу Президента України Петра Порошенка від 14 жовтня 2014 року встановлено в Україні свято — День захисника України, яке відзначатиметься щорічно 14 жовтня.

Ми щиро вітаємо захисників Вітчизни, ветеранів Другої світової війни та Збройних сил України із справжнім чоловічим святом, Днем захисника України!

Подвиги захисників Вітчизни – це постійна школа виховання молоді, яка присвятила себе військовій професії і служить справі збереження миру у своїй країні та далеко за її межами. Це взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

Шановні учасники антитерористичної операції – на вас зараз сподівається вся Україна . Тільки ви можете зупинити агресора і зберегти цілісність України! Саме ви творите зараз нову історію нашої країни. Ми щиро віримо, що перемога буде за нами, а окуповані та анексовані території повернуться до України! У цей святковий день бажаємо вам мирного неба, незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, звершення всіх ваших мрій і побажань, високих досягнень у нелегкій праці на благо держави.

 

Зі святом вас!

 

Голова районної державної  адміністрації                        Олександр Воробйов   

Останні новини

З метою розвитку почуття патріотизму на прикладах героїчних подій та особистостей Херсонської області, сприяння формуванню громадянської позиції як одного з проявів духовності нації, усвідомлення значимості таких понять як милосердя, підтримка та співчуття, виховання любові до Батьківщини та готовності захищати її незалежність та недоторканість, напередодні свята Дня захисника Вітчизни актив учнівського самоврядування Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 […]

11 жовтня 2017 року заступником голови Генічеської районної державної адміністрації Бекіровою Гульнарою проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації. В ході засідання розглянули 5 питань порядку денного: три питання стосувались захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме – призначення опікунів над майном, яке належить дітям на […]

1.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ Це положення визначає номінації, терміни проведення, вимоги до учасників конкурсу та порядок проведення конкурсу. Засновник конкурсу: ТОВ «Караденіз ПРОДАКШН» 2.МЕТА ТА ЗАВДАННЯ Конкурс проводиться з метою відродження, збереження кримськотатарського національного мистецтва, розвитку талановитих виконавців серед дітей та молоді.

10 жовтня 2017 року в приміщенні Генічеської РДА відбулось чергове засідання районної комісії, з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому в черговий раз було розглянуто питання про незадовільний стан утримання протипожежного водопостачання в місті Генічеськ та Генічеському районі.

(відео)