Шановні мешканці району! Подбайте про укладення декларації зі своїм сімейним лікарем!

З 01.06.2018 року у Генічеському районі в усіх закладах охорони здоров’я центру первинної допомоги розпочинається робота по вибору лікаря.

9 березня 2018р. Міністерство охорони здоров’я затвердило наказ №503 «Порядок вибору лікаря, який надає первину медичну допомогу та форму декларації про вибір лікаря».

Порядок обрання передбачає, що пацієнт має право обрати лікаря, який надає первинну медичну допомогу незалежно від зареєстрованого місця проживання такого пацієнта з числа осіб, які зазначені в договорі про медичне обслуговування населення, укладеному між відповідним надавачем первинної медичної допомоги та національною службою здоров’я України.

При цьому обрати конкретного лікаря можливо за умови, що кількість пацієнтів які вже обрали цього лікаря не перевищує 2 тисяч для терапевта, 1,5 тисячі для сімейного лікаря і 900 дітей для педіатра.

Пацієнту необхідно звернутися до медичного закладу маючи при собі:

  1. Паспорт або посвідку на тимчасове чи постійне проживання та/або свідоцтво про народження дитини.
  2. Індивідуальний податковий номер (за наявністю)
  3. Мобільний телефон (за наявністю).

З кожним членом сім’ї має бути укладена окрема декларація.

Пацієнт може укласти декларацію лише з одним лікарем. Якщо ви укладаєте декларацію з новим лікарем, попередня автоматично анулюється.

Список лікарів можна знайти в обраному вами закладу на інформаційному стенді або ознайомитися в реєстратурі.

Прохання до мешканців району, в першу чергу, необхідно звертатися до свого дільничного лікаря, який закріплений за вашою адресою і тільки у випадках коли лікар вам не підходить, зробити вибір іншого лікаря.

Головний лікар КЗ «Генічеський ЦПМСД»                                Л.О.Торубар

Останні новини

15 листопада 2018 року відбувся семінар – навчання апарату районної державної адміністрації, керівників, спеціалістів управління, відділів та служб районної державної адміністрації з таких питань: Про деякі аспекти проведення правової експертизи нормативно- правових актів, що подаються на державну реєстрацію. Про нову інструкцію з діловодства. Про отримання електронного цифрового підпису. Про порядок проведення щорічної оцінки.

До Порядку встановлення категорії готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2009 року №803, постановою від 26 липня 2018 року за №607, внесено зміни та встановлено, що сертифікація та оцінювання готелю здійснюється органами із сертифікації, акредитованими для виконання робіт з сертифікації послуг […]

Відзначення Дня працівників сільського господарства – це справді всенародне свято, визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України , це хвала мозолястим рукам селян, що знають справжню ціну хлібу! Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Сфера державного фінансового контролю неможлива без юридичного супроводу контрольних заходів. Юридична діяльність фахівців завжди ґрунтується на правильному застосуванні, неухильному дотриманні правових норм та нормативних актів у бюджетній сфері.