Шановні мешканці району! Подбайте про укладення декларації зі своїм сімейним лікарем!

З 01.06.2018 року у Генічеському районі в усіх закладах охорони здоров’я  центру первинної допомоги розпочинається робота по вибору лікаря.

9 березня 2018р. Міністерство  охорони здоров’я затвердило наказ №503 «Порядок вибору лікаря, який надає первину медичну допомогу та форму декларації про вибір лікаря».

Порядок обрання передбачає, що пацієнт має право обрати лікаря, який надає первинну медичну допомогу незалежно від зареєстрованого місця проживання такого пацієнта з числа осіб, які зазначені в договорі про медичне обслуговування населення, укладеному між відповідним надавачем  первинної медичної допомоги та національною службою здоров’я України.

При цьому обрати конкретного лікаря можливо за умови, що кількість пацієнтів які вже обрали цього лікаря не перевищує 2 тисяч для терапевта, 1,5 тисячі для сімейного лікаря і 900 дітей для педіатра.

Пацієнту необхідно звернутися  до медичного закладу маючи при собі:

  1. Паспорт або посвідку на тимчасове чи постійне проживання та/або свідоцтво про народження дитини.
  2. Індивідуальний податковий номер (за наявністю)
  3. Мобільний телефон (за наявністю).

З кожним членом сім’ї має бути укладена окрема декларація.

Пацієнт може укласти декларацію лише з одним лікарем. Якщо ви  укладаєте декларацію з новим лікарем, попередня автоматично анулюється.

Список лікарів можна знайти в обраному вами закладу на інформаційному стенді або ознайомитися в реєстратурі.

Прохання до мешканців району,  в першу чергу, необхідно звертатися до свого дільничного лікаря, який закріплений за вашою адресою і тільки  у випадках коли лікар вам не підходить, зробити вибір іншого лікаря.

Головний лікар КЗ «Генічеський ЦПМСД»                                Л.О.Торубар

Останні новини

У період з 11 по 12 липня 2018 року відбудуться стрільби на місці для проведення стрільб Генічеської міської ради (територія колишнього аеродрому) з персоналом відділу прикордонної служби «Чонгар» ІІ категорії  (тип Б)

У період з 11 по 12 липня 2018 року з 09.00 до 18.00 відбудуться стрільби на місці для проведення стрільб Генічеської міської ради (територія колишнього аеродрому) з персоналом відділу прикордонної служби «Генічеськ» ІІ категорії  (тип Б)

Український День родини — відносно молоде свято, яке, починаючи з 2012 року,  відзначаєтся щорічно 8 липня. З цієї нагоди у селі Плавське було проведено районний захід «Все починається з родини». Біля сільського Будинку культури зібралося багато людей. Гостей зустрічали гостинно: хлібом-сіллю. У цей день всім запропонували знайти собі заняття за інтересами. На ярмарку талантів було […]

З 1 по 4 липня в місті Кам’янець-Подільський проходив Міжнародний багатожанровий творчий фестиваль-конкурс «Квітка на камені». У ньому  брали участь діти та дорослі, які представили свою виконавську майстерність в номінаціях: «Вокал», «Хореографія», «Інструментальна музика», «Композитори-виконавці», «Театральне  мистецтво» та інші. Фестиваль проходив при підтримці мера міста, відділу культури Кам’янець-Подільської міської ради, готельно-туристичного комплексу «Ксенія» та фестивальної […]

У цьому році в Україні День Національної поліції відзначали 4 липня. Його запроваджено згідно з Указом Президента від 4 квітня 2018 року. Третю річницю створення Національної поліції України відсвяткували і у Генічеську. У залі Генічеської школи естетичного виховання зібралися правоохоронці, які працюють в Генічеському ВП ГУНП в Херсонській області й відділі патрульної поліції в АР […]