Новини

Всеукраїнський фестиваль національних культур «Таврійська Родина»

Дата: 17.08.2017

З 26 по 28 серпня у місті Генічеськ  на березі Азовського моря стартує Всеукраїнський фестиваль національних культур «Таврійська родина». З року в рік фестиваль радує своїх численних учасників фольклорним різноманіттям та досягненнями народних ремісників. Протягом двох фестивальних днів творчі колективи покажуть колорит народної музики, танців і пісень.

«Реформа державної служби: зміни та шляхи впровадження»

Дата: 15.08.2017

З моменту набуття Україною незалежності інститут державної служби перетворився на самодостатню частину механізму державного управління, яка забезпечує реалізацію функцій держави. Разом з тим, сьогодні в Україні формується демократична правова держава. Цей процес передбачає необхідність подальшого розвитку нормативно-правового забезпечення державної служби.

Проведено інформаційно – роз`яснювальну роботу серед населення та страхувальників району в напрямку соціального захисту застрахованих осіб в майбутньому

Дата: 15.08.2017

8 серпня 2017 року відбувся „круглий стіл” в якому приймали участь Романченко Олена начальник Генічеської об’єднаної податкової інспекції ДФС у Херсонській області, Ніколаєнко Олександр начальник Генічеського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області, начальник відділу автоматизованих систем Генічеської ОДПІ Маташков Сергій, начальник відділу адміністрування, супроводження електронних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Генічеського ОУПФУ […]

Три народи – один корінь

Дата: 15.08.2017

(відео)

Енергоменеджмент

Дата: 15.08.2017

(відео)

Андрій Балонь провів виїзду робочу нараду у Генічеську

Дата: 15.08.2017

Сьогодні, 11 серпня, в рамках поїздки до Генічеського району, відбулася робоча нарада заступника голови облдержадміністрації Андрія Балоня, на якій були присутні представники райдержадміністрації, силові та територіальні органи влади в районі.

ДО УВАГИ!

Дата: 14.08.2017

Інформуємо, що з метою забезпечення високого рівня суспільної відкритості Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області (далі – УДМС), створено офіційну сторінку в найбільшій та найпопулярнішій соціальній мережі – Facebook. Сторінка відкрита для всіх, тож заходьте, переглядайте, читайте. Сподіваємося, що знайдете для себе цікаву та корисну інформацію.

Всеукраїнський вишкіл «Джура – Прикордонник-2017»

Дата: 11.08.2017

20-29 липня 2017 року на базі Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота (місто Оршанець Черкаської області) відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Прикордонник-2017». Метою проведення такого заходу є національно-патріотичне виховання учнівської молоді, формування здорового способу життя дітей, зміцнення духовного та фізичного здоров’я учнів та підвищення їх інтересу до прикордонної справи.

Відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення у районі 26-ї річниці незалежності України

Дата: 10.08.2017

Сьогодні, 10 серпня відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення у районі 26-ї річниці незалежності України, в якому прийняли участь співголова оргкомітету, перший заступник голови районної державної адміністрації Олексій Сищенко, співголова оргкомітету, заступник голови районної ради Віктор Краєвий, представники міської ради, керівники управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації, прикордонної служби, громадськості.

У місті Генічеськ завершився шаховий турнір

Дата: 10.08.2017

9 серпня на базі художнього салону районного будинку культури відбулося закриття 29 Міжнародного шахового фестивалю «Азовська хвиля -2017», присвяченого пам’яті Віктора Ларіна і Меморіалу двічі Героя Радянського Союзу, льотчика – випробувача Амет-Хан Султана, які проводилися за підтримки РДА, районної та міської рад.